TU A TERAZ: Všetci vieme byť lepšou verziou samých seba
01:44:46
Podcast: SABO SEBOU

TU A TERAZ: Všetci vieme byť lepšou verziou samých seba

04.09.2020
V týchto bezprecedentných časoch meníme priority a správanie. Niekto k lepšiemu, niekto k horšiemu. Ľudia sa vďaka / kvôli korone začali na svet pozerať inou optikou... Rozmýšľali ste niekedy nad tým, koľko času venujete sebe? A koľko času venujete iným? Ako veľmi pandémia otriasla hodnotovými základmi Slovákov? Deje sa nám tu hodnotová revolúcia? Mišo Sabo povolal do debaty štyri osobnosti. Všetci majú fascinujúci životný príbeh a v zázname živej talkshow Tu a teraz sa zamýšľajú nad tým – ako byť lepším človekom? V tejto epizóde budete počuť: Ľudmila Kolesárová, marketingová manažérka neziskovej organizácie Dobrý anjel, laureátka ceny Slovenka roka a držiteľka Novinárskej ceny za najlepší blog Natália Pažická, bývalá modelka, dnes aktivistka a vedúca osobnosť iniciatívy Every Individual Matters Drahoš Šišovič, bývalý punker, dnes spoluzakladateľ udržateľnej firmy MerchYou a priamy podporovateľ fundraisingovej platformy Funder Janette Šimková, priekopníčka lifekoačingu na Slovensku

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.