Každý náš dnešný nákup je našim zajtrajším odpadom
31:00
Podcast: SABO SEBOU

Každý náš dnešný nákup je našim zajtrajším odpadom

22.09.2020
Priemerný Slovák v minulom roku vyprodukoval 435 kilogramov odpadu. Nie sme na tom najhoršie z Európy, no podiel komunálneho odpadu rastie. Mišo Sabo debatuje o uvedomelom nakupovaní, o náhradách jednorazových produktov, o nadbytku obalových materiálov a o inšpirovaní sa starými mamami. Tento podcast je zároveň pozvánkou na online konferenciu Slovakia Goes Zero Waste, ktorá sa bude konať online počas víkendu od 25. do 27. septembra. V tejto epizóde budete počuť: Petra Slezáková, zakladateľka bezodpadovej iniciatívy Zero Waste Slovakia

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.