Iniciatíva #KlímaŤaPotrebuje sa pýta politikov – Aký je váš plán?
41:41
Podcast: SABO SEBOU

Iniciatíva #KlímaŤaPotrebuje sa pýta politikov – Aký je váš plán?

27.09.2021
Pod požiadavky prvej slovenskej klimatickej petície sa pred rokom podpísalo takmer 130-tisíc Sloveniek a Slovákov. NR SR na prvýkrát nevypočula silnú spoločenskú objednávku a volanie po riešení dopadov klimatickej zmeny v našich, lokálnych podmienkach. Preto sa iniciatíva #KlímaŤaPotrebuje vracia s novou, v poradí druhou petíciou. Čo sa dialo v parlamente pred prerokovaním prvej petície? Koľko poslankýň a poslancov žiadalo vyhlásenie stavu klimatickej núdze, kto bol proti? Čo sa s klímou udialo za rok? Ako zmena klímy zasiahne bežných ľudí?

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.