Rozpustenie ĽSNS je reálne ešte počas tohto volebného obdobia
47:12
Podcast: SABO SEBOU

Rozpustenie ĽSNS je reálne ešte počas tohto volebného obdobia

08.02.2021
Milan Mazurek v Kulturblogu potvrdil, že s odídencami z ĽSNS zakladajú novú politickú stranu. Anton Grňo, oblastný predseda ĽSNS, Mazurekovi s Uhríkom odkázal, že sú „potkani zaplatení Židmi“. Marián Kotleba pripustil, že za rozhodnutím niektorých prebehlíkov mohlo byť naliehanie, či nátlak... Michal Sabo s hosťom debatuje o aktuálnej situácii na krajne-pravicovej scéne. Čo sa práve deje v ĽSNS? Čo sa s nimi výhľadovo môže udiať? Ako Marián Kotleba (ne)zvládol proces 1488? Čo sa za rok od volieb zmenilo na slovenskej extrémistickej scéne? Ako je na tom tunajší extrémizmus v porovnaní s extrémizmom v iných krajinách? V tejto epizóde budete počuť: Daniel Milo, analytik GLOBSEC a autor knihy „Rasistický extrémizmus v Slovenskej republike"

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.