Vláda ignoruje potenciál slovenských inovácií
29:55
Podcast: SABO SEBOU

Vláda ignoruje potenciál slovenských inovácií

09.09.2020
Potečie nám 12 miliárd eur z Bruselu plus staré eurofondy, ktoré sme nestihli vyčerpať. Premiér Matovič sľuboval v priebehu leta 30 konferencií s pracovnými skupinami a s pozvánkami pre tých najlepších ľudí, ktorých máme. Napokon sa o všetkom rozhoduje za zatvorenými dverami. Mišo Sabo debatuje so zástupcom skúsených vývojárov technológií a patentovaných riešení, ktorí predávajú svoje mozgy do zahraničia, lebo doma sú nepovšimnutí. V tejto epizóde budete počuť: Jaroslav Pullman, business developer

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.