Matovič je najslabším článkom Matovičovej vlády
01:13:42
Podcast: SABO SEBOU

Matovič je najslabším článkom Matovičovej vlády

22.07.2020
V čase, keď sa v Bruseli rozhoduje o najväčšom balíku finančnej pomoci, náš premiér odtiaľ na Facebook postuje svoje hotelové raňajky, alebo fotky s bruselskými policajtmi, ktorí „pozdravujú slovenské dievčatá“. O pláne zelenej obnovy a o boji proti klimatickej kríze hovorí ako „o nadstavbe“. No a potom sú tu samozrejme tie diplomovky... Ako sa darí našej novej vláde? Kto sú jej slabé články a kto naopak vyčnieva? A stačí to? Aj o tom je tento podcast... V tejto epizóde budete počuť: Hodnotenie Matovičovej vlády so sociológom Michalom Vašečkom

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.