K prírode nie sme ohľaduplní, ak nie sme ohľaduplní k sebe
29:13
Podcast: SABO SEBOU

K prírode nie sme ohľaduplní, ak nie sme ohľaduplní k sebe

12.10.2020
Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo ľudia znečisťujú vody, či lesy? Je ochrana prírody témou bohatých ľudí? Ako sa rozprávať s tými, ktorí environmentálne debaty ignorujú? Dokáže jeden človek zmeniť myslenie iných? Stačí byť dobrým príkladom? Tieto otázky sa Mišo Sabo túžil spýtať už dlho, konečne našiel odvahu a vhodnú respondentku. V tejto epizóde budete počuť: Marcela Hrapková, psychologička zo stránky novapsychologia.sk Zbytočné používanie mikroténových vreciek znečisťuje naše rieky. Je na vás, či si ho vezmete alebo zvolíte zodpovednejšiu možnosť. Ak ho naozaj potrebujete, môžete zaň dobrovoľne zaplatiť 1 cent. Lidl túto sumu zdvojnásobí a venuje na čistenie slovenských vôd. Vy rozhodnete o tom, kde to skončí. Nenechajme to plávať. www.spolocenskazodpovednost.sk

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.