Debata prvovoličov: Lívia (Kulturblog) verzus Marek (Mladí proti fašizmu)
01:58:07
Podcast: SABO SEBOU

Debata prvovoličov: Lívia (Kulturblog) verzus Marek (Mladí proti fašizmu)

21.01.2020
S liberálmi sa nedá rozprávať, napísala... A teraz, keď sa pozriete na dĺžku tohto podcastu, zistíte, že to nie je až také nemožné. Liberál a konzervatívna vlastenka – nacionalistka, dvaja názorovo vzdialení 18-roční Slováci, spolu tvárou v tvár sedeli za jedným stolom vyše dvoch hodín. A pred vami je najprekvapujúcejšia debata volebného roka. O transrodovosti, agende LGBTI, potratoch, modernom feminizme, multikultúre, migrácii a iných témach, ktoré rozdeľujú Slovensko. V tejto epizóde budete počuť dlho očakávanú diskusiu prvovoličov: Lívia Garčalová z portálu Kulturblog Marek Mach z projektu Mladí proti fašizmu Video záznam tejto diskusie v plnej dĺžke nájdete na YouTube kanáli Rádia Expres. https://www.expres.sk/209449/debata-prvovolicov-livia-verzus-marek/

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.