Spaľováky verzus e-autá verzus vodík: kto prehráva?
38:27
Podcast: SABO SEBOU

Spaľováky verzus e-autá verzus vodík: kto prehráva?

07.06.2021
Keď najnižšiu uhlíkovú stopu má chôdza, ktorý spôsob mestskej dopravy je dnes najväčšou záťažou pre životné prostredie? Ako je na tom elektro-mobilita v celom jej životnom cykle – od výroby, cez užívanie, až po likvidáciu? Pred akými výzvami stojí? Je bezemisná jazda e-auta skutočne bezemisná? Je vodíkový pohon konkurenciou elektro-mobility, alebo sú to dve riešenia toho istého problému? V tejto epizóde budete počuť: Marek Engeľ, analytik Inštitútu environmentálnej politiky, analytického útvaru ministerstva životného prostredia SR

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.