Aký bol rok Matoviča? Očami štyroch aktívnych političiek
01:42:09
Podcast: SABO SEBOU

Aký bol rok Matoviča? Očami štyroch aktívnych političiek

22.03.2021
„Náš štát bol riadený človekom, ktorý nedokázal trafiť do dverí.“ „Politici neboli schopní odložiť egá.“ „Komunikácia naozaj nebola dobrá.“ „Do poslaneckej lavice som prišla ako politický idealista a po roku je zo mňa politický realista.“ V špeciálnej epizóde podcastu SABO SEBOU rekapitulujú prvé výročie vlády Igora Matoviča štyri silné hlasy slovenskej politickej scény. V tejto epizóde budete počuť: Monika Kozelová, poslankyňa NR SR (OĽaNO) Vladimíra Marcinková, poslankyňa NR SR (Za ľudí) Lucia Ďuriš Nicholsonová, europoslankyňa (nezávislá) Irena Bihariová, predsedníčka (Progresívne Slovensko)

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.