Mišo Sabo predstavuje svoj nový podcast
04:29
Podcast: SABO SEBOU

Mišo Sabo predstavuje svoj nový podcast

13.01.2020
Tento podcast bude o spoločenskej zodpovednosti. O témach, ktoré nie sú ľúbivé a pred ktorými ľudia zatvárajú oči, lebo nie sú sexy a smiešne. Na úvod bude o politike, lebo je to dôležité. Neskôr bude napríklad o duševnom zdraví, ekológii, sociálnej inklúzii a rôznych inšpiráciách, ako môžeme byť človekom nielen sami pre seba, ale ako môže byť každý jeden z nás – ak nie zodpovednejším, tak zodpovedným – svetoobčanom. Podcast SABO SEBOU bude vychádzať vždy v stredu napoludnie. V prvej epizóde budete počuť dlho očakávanú diskusiu prvovoličov – Lívia Garčalová z portálu Kulturblog verzus Marek Mach z projektu Mladí proti fašizmu. Save the date: 22/01/2020, 12:00

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.