Voliči ĽSNS sa nechajú klamať fašistami
57:52
Podcast: SABO SEBOU

Voliči ĽSNS sa nechajú klamať fašistami

29.01.2020
Fašizmus je ako herpes. Jeho vírus môžeme mať v tele, ale nikdy neprepukne, ak je náš imunitný systém v poriadku. Ak je však oslabený - ako demokracia dnes - herpes prepukne. Mesiac pred voľbami sa o slove na F rozprávame dnes a denne, ale naozaj vieme, čo znamená? Kto sú fašisti? Prečo je na Slovensku v roku 2020 práve toto slovo témou? Zabudli sme na históriu? V tejto epizóde budete počuť: Historika Jakuba Drábika, autora knihy Fašizmus

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.