Doprajme ľuďom dôstojnosť, aby niesli zodpovednosť za vlastné rozhodnutia
48:39
Podcast: SABO SEBOU

Doprajme ľuďom dôstojnosť, aby niesli zodpovednosť za vlastné rozhodnutia

28.06.2021
Máme strach opustiť zónu svojho komfortu? Alebo sa iba bojíme, čo na naše kroky povedia iní? Nahratie tohto podcastu je inšpirované jeho autorom. Michal Sabo sa po vyše dvoch desaťročiach – pre niekoho nečakane, pre niekoho šokujúco, pre niekoho nepochopiteľne - rozhodol ukončiť svoju moderátorskú kariéru a posunúť sa pracovne ďalej. Táto epizóda je venovaná všetkým, ktorí sa práve nachádzajú v rozhodujúcom období životov a čelia nielen svojim pochybnostiam, ale aj nepochopeniu okolia. V tejto epizóde budete počuť: Zuzana Dutková, zakladateľka Platformy udržateľnosti a koučka

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.