Ako sme (ne)triedili v roku 2020, a ako budeme v 2021
42:28
Podcast: SABO SEBOU

Ako sme (ne)triedili v roku 2020, a ako budeme v 2021

16.12.2020
Počas pandemického roka stúplo množstvo odpadu vyprodukovaného v slovenských domácnostiach až o 30 percent. Čo stojí za takýmto nárastom? Plus! Všetko o výzve roka 2021, o hnedých kontajneroch, o triedení kuchynského odpadu. Odborníčky vysvetľujú, ako vedia jednotlivci, aj domácnosti znížiť podiel svojho komunálneho odpadu a zároveň tým pomôcť v boji proti klimatickej zmene. V tejto epizóde budete počuť: Ivana Maleš a Petra Csefelvayová, odborníčky na odpad, Inštitút cirkulárnej ekonomiky

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.