Strach z koronavírusu živia bulvárne médiá
39:19
Podcast: SABO SEBOU

Strach z koronavírusu živia bulvárne médiá

11.03.2020
Za jeden mesiac sa na Slovensku predalo viac hygienických rúšok ako za posledných 10 rokov. Nehovoriac o vypredanom oficiálnom zdravotníckom tovare, prázdnych pultoch predajní potravín a drogérií, uliciach, školách, úradoch, kanceláriách. Odborníci neustále opakujú – dodržiavajte, prosím, pravidlá a hlavne nepodliehajte panike. Ale! Naozaj sa nám to darí? V tejto epizóde budete počuť: Lucia Košťálová, psychologička Ondrej Sukeľ, prezident Slovenskej lekárnickej komory

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.