TU A TERAZ: Kauza Maroša Kramára ukázala, čo Slovenky zažívajú denne
01:11:54
Podcast: SABO SEBOU

TU A TERAZ: Kauza Maroša Kramára ukázala, čo Slovenky zažívajú denne

30.06.2020
Mal to byť nevinný žart, no ten žart rozdelil Slovensko. A nielen na mužov a ženy. Ale napríklad aj na mužov, ktorí sú pripravení počúvať a na ženy, ktoré nemôžu, prípadne sa boja rozprávať. O sexuálnom obťažovaní, sexuálnom násilí a o škandále, ktorý ďaleko presiahol udalosti z relácie Inkognito sa Mišo Sabo rozprával s „fantastickou štvorkou“ počas svojej živej talkshow TU A TERAZ. Upozorňujeme, že záznam ich živej debaty obsahuje silné emócie a ostrejší jazyk. V tejto epizóde budete počuť: Zuzana Kovačič Hanzelová, novinárka denníka SME Veronika Cifrová Ostrihoňová, redaktorka televízie Markíza (aktuálne na materskej dovolenke) Katarína Balážiová alias Becca, moderátorka portálu Refresher Valéria Frázová alias Fralaa, influencerka [explicit]

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.