TU A TERAZ: Štát nič nerobí pre rodiny hendikepovaných detí
01:39:31
Podcast: SABO SEBOU

TU A TERAZ: Štát nič nerobí pre rodiny hendikepovaných detí

29.07.2020
Aký je to pocit, keď matka po pôrode necíti dieťa koža na kožu? Je materstvo konštantný strach? Je internet pre matku dobrý kamarát? Je najväčším nepriateľom matky iná matka? Mišo Sabo sa o všetkých možných odtieňoch materstva vo svojej živej talkshow rozprával so štyrmi matkami, ktoré na svet priviedli osem detí. V tejto epizóde budete počuť: Zuzana Kubovčíková Šebová, matka dva a pol ročného Rudka Kristína Tormová, matka troch detí – 7 ročných dvojičiek Matildy a Ely Lucia Varholy, matka osemročnej Mišky a 3 ročného predčasne narodeného bojovníka Danielka Eva Petričková, matka dvoch dcér – 9 ročnej Elišky a takmer 8 ročnej Poli, ktorá má diagnostikovaný autizmus

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.