Zbieranie odpadu po iných nie je riešením problému
29:44
Podcast: SABO SEBOU

Zbieranie odpadu po iných nie je riešením problému

21.06.2021
Počet ľudí, ktorým nie je ľahostajný neporiadok a znečistená príroda, narastá. Pred pár rokmi by väčšine z nás nenapadlo dobrovoľne upratovať po druhých odpad v prírode, dnes sa na to dívame inak. Je úplne bežné vidieť z lesa vychádzať ľudí s plnými vrecami odpadu. Ako presvedčiť Slovákov, aby nehádzali odpad na zem? Je riešením prevencia? Ak áno, tak aká? V tejto epizóde budete počuť: Katarína Kretter, organizácia zodpovednosti výrobcov ENVI - PAK Eva Bacigalová, dobrovoľníčka zo združenia GarbageGang ZP prof. Ing. Emília Sičáková - Beblavá, PhD., riaditeľka Ústavu verejnej politiky FSEV UK Bratislava

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.