S batohom cez hory - vianočný špeciál
07:19

S batohom cez hory - vianočný špeciál

02.12.2021

Priatelia naši, začína sa nám jedno krásne obdobie. Nie len spojené s počasím. Čakajú nás dni strávené v rodinnom kruhu. Povieme si, čo všetko sme za tento rok zažili a poďakujeme za všetky strávené chvíle. Je za nami ťažký rok, no vďaka Tatrám a ich nádhernej prírode bol pre mnohých z nás o čosi ľahší. Počas roka vás sprevádzal jednotlivými týždňami aj náš podcast s Batohom cez hory. Toto je aktuálne náš posledný tohtoročný podcast. Ďakujeme všetkým, ktorí si našli v tejto uponáhľanej dobe čas a strávili s nami tieto jedinečné chvíle. Veríme, že sa vám bude páčiť!

Tento podcast sme vytvorili pre všetkých milovníkov Tatier, a najmä pre sledovateľov facebookovej stránky TATRY (https://www.facebook.com/VysokeTatryHighTatras). Na obsahu spolupracovala Petra Tvrdá, zvuk zabezpečil Jaro Kizek a od mikrofónu vás chatami sprevádza Vladko Suchanič. Aj cez naše podcasty lepšie spoznávajte vrcholy Vysokých, Belianskych, Západných a Nízkych Tatier.


Podcast S batohom cez hory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.