S batohom cez hory 08 – Chata M.R. Štefánika
09:12

S batohom cez hory 08 – Chata M.R. Štefánika

24.08.2021

Počuli ste už o jaskyni mŕtvych netopierov? Práve táto pozoruhodná jaskyňa sa nachádza kúsok od chaty, M. R. Štefánika pod vrcholom Ďumbiera. Vypočujte si podcast S BATOHOM CEZ HORY o chate Generála M. R. Štefánika. Povieme si, čo to o výstavbe chaty, ktorá sa veru nezaobišla bez komplikácií, o robotníkoch, z ktorých sa zo dňa na deň stali čašníci a kuchári, ale aj o rôznych špecialitách, ako je syslie mlieko, či nosičský čaj. Tento podcast vznikol s podporou DOXX - Stravné lístky

Tento podcast sme vytvorili pre všetkých milovníkov Tatier, a najmä pre sledovateľov facebookovej stránky TATRY (https://www.facebook.com/VysokeTatryHighTatras). Na obsahu spolupracovala Petra Tvrdá, zvuk zabezpečil Jaro Kizek a od mikrofónu vás chatami sprevádza Vladko Suchanič. Aj cez naše podcasty lepšie spoznávajte vrcholy Vysokých, Belianskych, Západných a Nízkych Tatier.

Podcast S batohom cez hory je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.