Ako sa stala dračica lekárkou (číta Robert Roth)

19.06.2020
  Dnešná rozprávka je špeciálna- je úplne nová a má premiéru. Novú rozprávku pre podcast Rozprávky SME napísala šéfredaktorka denníka SME Beata Balogová. Predchádzajúce rozprávky Lomidrevo Škrupinový zámok Dvanásť mesiačikov Zlatovlasé dvojčatá Jelenček Tri zlaté hrušky Pani mačička Janko a macko Ako išlo vajce na vandrovku Pamodaj šťastia, lavička Tri citróny Mahuliena, zlatá panna Lietajúci kufor Cínový vojačik O hlúpom Jankovi Jedlička Škriatok a panička Divé labute Detská pletka Tri priadky Cisárov slávik Traja bratia a tri princezny Zázračný miešok Kapsa, potras sa! O dvoch verných priateľoch Lebopreto (napísal Michal Hvorecký) Myšacia bundička Za zlatým jabĺčkom Soľ nad zlato O nude a čarovných ceruzkách (napísal Marek Hudec) Bača a šarkan Čarodejná lampa Traja zhavranelí bratia

Podcast Rozprávky SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK