15:32
09.12.2020
Viktor Vincze: Tí, čo na koronu neveria, nech si to so mnou prídu vymeniť
Mňa to prekvapilo. Hovoril som si, že keby som to dostal, som mladý človek a vysporiadam sa s tým. Zatiaľ to vyzerá našťastie v poriadku, ale 40tky nemávam, ani teploty. A je to zrazu také desivé. Troška to vydesilo viac moju manželku ako mňa, lebo pravdepodobne ona bola tá, ktorá ma nakazila. S nad...
