Ivan Bartoš: Dredy som skrátil na leto, nechám si ich aj ak budem premiér
39:28
Podcast: Rozhovory ZKH

Ivan Bartoš: Dredy som skrátil na leto, nechám si ich aj ak budem premiér

21.06.2021

"Mám 41 rokov, teraz som výrazne dredy skrátil na letný zostrih, robím to aj v zime, aby sa mi zmestili dredy pod čiapku. Nosím ich od 22 rokov, keď som si robil doktorát na filozofickej fakulte. Za svoj život som robil aj vo veľkých korporáciách, bol som na rokovaniach s diplomatmi, a za tie roky si nikto nerobil problém s tým, čo má Bartoš na hlave, ale čo má v hlave," hovorí Ivan Bartoš, predseda Pirátov, ktorý je podľa prieskumov jeden z kandidátov na budúceho českého premiéra. 

"Ja som veľmi rád za zvolenie pani prezidentky Čaputovej. V spôsobe akým politiku vedie, je mi to veľmi blízke. Má hodnoty, ktoré obstoja aj v polarizačných témach. Hovorí pravdu, nebojí sa a pravdy v politike je málo. Zo súčasných politikov je to ona, sledujem ju na sociálnych sieťach a páči sa mi, že sa vyjadruje aj k liberálnym témam, ktoré majú tendenciu polarizovať spoločnosť," dodáva Bartoš na otázku kto je mu zo slovenskej politiky najbližší. 

Kto je najväčší súper Pirátov? Je Miloš Zeman spôsobilý zastávať úrad prezidenta? A prečo je problém pre Pirátov hovoriť o ľavici a pravici? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s predsedom Pirátov Ivanom Bartošom. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.