(e03) AKO ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT: Logopedické okienko, vydrica, malý diktátor a čo vlastne od života chceme
01:26:15

(e03) AKO ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT: Logopedické okienko, vydrica, malý diktátor a čo vlastne od života chceme

16.06.2020

Hádam nie je človek, ktorý by netúžil zmeniť svoj život. Či už celý úplne od základov alebo aspoň malé drobnosti v ňom. A my sme boli opäť takí zlatí, že sme sa rozhodli podeliť sa nie len o svoje skúsenosti, ale hlavne aj o zopár bodov, ktoré vám k životným zmenám pomôžu a ktoré vám ich bez debaty uľahčia. Nalejme si teda pohár pomyselného vína a vydajme sa spolu na cestu za pozitívnymi zmenami, po ktorých všetci toľko prahneme.

V hlavných úlohách @ketrin_ulomky z @ulomky_zeny a @dusankadlec z @motivationman_sk

Nahrávanie a strih @dennisbartalsky

Podcast Rozhovory o živote je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.