#060 Norbert Moravanský - Záhady súdneho lekárstva a začarovaní medici
01:05:47
Podcast: ROZHOVORY MD

#060 Norbert Moravanský - Záhady súdneho lekárstva a začarovaní medici

03.07.2021

V dnešnej epizóde sme sa rozprávali s Norom Moravanským, súdnym lekárom a znalcom. Povedal nám, čo si môžeme predstaviť pod pojmom súdne lekárstvo a, s kým všetkým spolupracuje na prípadoch. Dôvod prečo ho jeho práca fascinuje je ten, že nikdy nevie, čo bude riešiť zajtra či večer a ako bude môcť s pomocou kreativity vyriešiť prípad. Spomenul nám aj prečo sú podľa neho študenti medicíny "Začarovaný". Viac sa už dozviete v našej epizóde. Príjemné počúvanie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.