#030 Mária Jasenková - Riaditeľka neziskovej organizácie Plamienok, Bratislava
46:48
Podcast: ROZHOVORY MD

#030 Mária Jasenková - Riaditeľka neziskovej organizácie Plamienok, Bratislava

14.11.2020

V dnešnej epizóde sme sa rozprávali s veľkou doktorkou, charizmatickou ženou, riaditeľkou neziskovej organizácie Plamienok Máriou Jasenkovou. Hovorili sme ako Plamienok funguje, komu pomáha, kto v ňom pracuje a ako táto práca vyzerá. Čo sa vedia medici/medičky naučiť na kurzoch, ktoré Plamienok organizuje, aby si z nich dokázali zobrať niečo do svojej vlastnej praxe.  O tomto a viac sa dozviete v našej epizóde. Príjemné počúvanie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.