#078 Zuzana Zelinková - O gastroenterológii, úplatkoch, eutanazii a pracovnom nasadení lekárov
01:08:52
Podcast: ROZHOVORY MD

#078 Zuzana Zelinková - O gastroenterológii, úplatkoch, eutanazii a pracovnom nasadení lekárov

04.12.2021

V dnešnej epizóde sme sa rozprávali s doc. Zuzanou Zelinkovou, gastroenterologičkou v Nemocnici sv. Michala v Bratislave. S pani docentkou sme v rozhovore spomenuli, čo všetko obsahuje gastroenterológia, ako sa postupne mení z internistickej disciplíny smerom k tej chirurgickej. Okrem tohto sme sa rozprávali aj o pikantnejších témach, ako sú úplatky v nemocnici, o eutanázii a pracovnom nasadení slovenských lekárov oproti lekárom v Holandsku alebo Francúzsku. Tip na tento rozhovor nám dal lekár Norbert Moravanský, ktorého ste mohli počuť v jednej z našich predchádzajúcich epizód. Veríme, že si rozhovor užijete rovnako, ako sme si ho užili my. Príjemné počúvanie.


Ak by sa vám zapáčil náš rozhovor, viac nájdete na: https://dennikn.sk/1982005/primarka-a-prednostka-internej-kliniky-detox-organizmu-je-cosi-ako-lietajuci-koberec-vyber/

Link fotografie: https://img.projektn.sk/wp-static/2020/07/zuzka-1.jpg

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.