#079 Tomáš Havran - Ako zvládnuť skúšky
10:45
Podcast: ROZHOVORY MD

#079 Tomáš Havran - Ako zvládnuť skúšky

11.12.2021

Dnes budeme mať neštandartnú epizódu a zrecyklujeme diel z minulého roka o tom, ako zvládnuť skúšky. Táto epizóda bola 1. časť z trilógie o tom, ako sa efektívne učiť na skúšky, ako zvládnuť ústnu skúšku a ako prekonať prokrastináciu. Povedali sme si, že tieto témy sú stále aktuálne a stálo by zato si ich vypočuť. Môžete skúsiť týchto desať minút, ak sa vám zapáči táto epizóda rozhodne môžete pokračovať na predchádzajúce (ep. 33 a ep. 34). Boli to jedny z najpočuvanejších epizód minulý rok a nechceli sme ich nechať ležať len tak skladom. Príjemné počúvanie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.