#001 Aleš Bednařík - Ako nadviazať pozivítny vzťah s pacientom
23:17
Podcast: ROZHOVORY MD

#001 Aleš Bednařík - Ako nadviazať pozivítny vzťah s pacientom

02.11.2021

Dnešná epizóda bude úvodom do komunikácie v medicíne a rozprávali sme sa v nej s psychológom Alešom Bednaříkom, ktorý je veľmi skúsený v tejto téme. Robí workshopy pre rôzne nemocnice, má vlastnú webovú stránku, kde teraz robí aj online kurzy. Napísal spolu s Máriou Andrášiovou knihu Budem k vám úprimný... , kde rozoberá rôzne spôsoby komunikácie s pacientom. V jednotlivých kapitolách načrtáva scenáre, ako by sa zachoval neskúsený lekár a zároveň poukazuje, ako by sa táto situácia dala zvládnuť lepšie. V tejto epizóde sa budeme venovať téme, ako nadviazať pozitívny vzťah s pacientom pri zoznámení, ako to prežíva pacient, aké má očakávania a aké najčastejšie chyby môžeme spraviť. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.

Viac info na: https://www.lekarom.online/

Fotografia: https://static.markiza.sk/a501/image/file/2/1797/Nuv2.screenshot_29_png.jpg

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.