#010 Zuzana Špačková - Psychiatria, Brno (a duševné zdravie zdravotníkov)
01:03:06
Podcast: ROZHOVORY MD

#010 Zuzana Špačková - Psychiatria, Brno (a duševné zdravie zdravotníkov)

30.05.2020

Zuzana Špačková je mladá lekárka pracujúca na Psychiatrickej klinike vo Fakultnej nemocnici Brno. Rozprávali sme sa najmä o tom ako si uchovať dobré duševné zdravie pri nástupe do práce a aplikovať mindfulness do študijného a pracovného života. Zuzka už počas štúdia šírila povedomie o duševných poruchách a dnes nájdete aj viacero prednášok a TED talk-ov, ktoré vám túto tému priblížia ešte detailnejšie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.