#082 Daniela Ostatníková - Inšpiratívna cesta medicínou a vedou
01:04:19
Podcast: ROZHOVORY MD

#082 Daniela Ostatníková - Inšpiratívna cesta medicínou a vedou

01.01.2022

Vitajte v podcaste Rozhovory MD aj v roku 2022. My nezaháľame a hneď 2. januára vám prinášame novú epizódu. Dnes sme si pre vás pripravili rozhovor s prof. Danielou Ostatníkovou, ktorá pôsobí ako prednostka na Fyziologickom ústave LFUK. Zastávala tiež pozíciu prodekanky a prorektorky pre medzinárodné vzťahy, čiže riešila všetky erazmy a výmenné pobyty. Povedala nám, aká bola jej cesta na medicíne, v klinickej praxi a ako sa dostala až na pozíciu prednostky Ústavu Fyziológie. Spomenula aj záľubu v neurovedách a prácu v Akademickom centre výskumu autizmu. Pre nás bola táto epizóda nezabudnuteľná. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie. 



Link fotografie: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ea/Daniela_Ostatnikova.jpg/345px-Daniela_Ostatnikova.jpg

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.