#032 Tomáš Havran - Ako sa efektívne učiť na skúšky, časť 1.
10:48
Podcast: ROZHOVORY MD

#032 Tomáš Havran - Ako sa efektívne učiť na skúšky, časť 1.

28.11.2020

Dnes máme špeciálnu 10 minútovú epizódu Rozhovory MD, ktorá bude zameraná na to, ako sa efektívne pripraviť na skúšky, ako zvládať učenie čo najlepšie a aké techniky vám pritom môžu pomôcť.  Táto epizóda bude z mini série, v ktorých vám prinesieme praktické tipy, ako sa lepšie pripraviť na skúšky, ako byť produktívnejší a získať zdravé sebavedomie ku skúškam. Zároveň sa neučiť len pre skúšku, ale aj pre svoju budúcu prax. Viac sa dozviete už v našej novej epizóde. Príjemné počúvanie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.