#081 Tomáš Havran - Vianočná epizóda - Top 3 epizódy roku 2021
08:33
Podcast: ROZHOVORY MD

#081 Tomáš Havran - Vianočná epizóda - Top 3 epizódy roku 2021

25.12.2021

Vitajte vo Vianočnej epizóde podcastu rozhovory MD, v ktorej nebudeme mať hosťa, ale predstavíme vám TOP 3 epizódy roku 2O21, ktoré si myslíme, že stoja za vaše vypočutie. Nebolo to vôbec jednoduché si vybrať, pretože sme mali naozaj veľa dobrých hostí. Minimálne v TOP 1O to bol veľmi náročný výber. Rozhodovali sme sa podľa seba a podľa toho, kto v nás zanechal niečo nové. Vy nám môžete tiež napísať na instagrame, ktorá bola vaša obľúbená epizóda. Tým nám dáte inšpiráciu, ktorí hostia sa vám najviac páčia a aké odbory. Následne budeme do ďalších rozhovorov vyberať ľudí s podobným zameraním. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.