Špeciálna epizóda: O novinke v skríningu novorodencov
30:17
Podcast: ROZHOVORY MD

Špeciálna epizóda: O novinke v skríningu novorodencov

25.11.2021

Otázky k skríningu na skúške sú často medzi poslednými a dáva sa na ne malý dôraz. Aké sú ale postupy v skríningu novorodencov, čo všetko na Slovensku testujeme, a čo nové sa v tomto svete chystá sa dozviete od vedúcej laboratória Skríningovým centra novorodencov SR v Banskej Bystrici Zuzany Mydlovej a odbornej konzultantky Márie Knapkovej.

Táto epizóda vznikla v spolupráci so Skríningovým centrom novorodencov SR a spoločnosťou Novartis

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.