#003 Andrej Juriga - Emócie v nemocnici, empatia a súcit
26:18
Podcast: ROZHOVORY MD

#003 Andrej Juriga - Emócie v nemocnici, empatia a súcit

16.11.2021

V dnešnej epizóde podcastu O trochu lepší MD sme vyspovedali Andreja Jurigu. Je zakladateľom Cultural Bridge, trénerom, konzultantom emočnej, ale aj medzikulturálnej inteligencie. Pomáha ľudom po celom svete, aby porozumeli viac sebe, svojim emóciám a tým druhým okolo nich. Toto rozhodne potrebujeme aj v našich nemocniciach, takže bol tak milý, že nám pozdieľal svoje skúsenosti, ako v našich životoch funguje empatia, súcit a ako sa to dá využiť v praxi. Viac v našej epizóde. Príjemné počúvanie. 

Link fotografie: https://culturalbridge.sk/wp-content/uploads/2019/02/andrejfoto-min.jpg

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.