#001 Katka Širolová - Oftalmológia
41:27
Podcast: ROZHOVORY MD

#001 Katka Širolová - Oftalmológia

01.04.2020

Naša úplne prvá epizóda nového Podcastu Rozhovory MD vám predstaví, čo týmto podcastom zamýšľame a aká je jeho vízia. Postupne budeme spovedať rôznych mladých a aj skúsených lekárov a lekárky z rôznych špecializácií, a vy môžte byť pri tom. Zároveň vám prinesieme aj prvý rozhovor s lekárkou Katkou Širolovou, ktorá je teraz už tesne pred atestáciou z oftalmológie. Rozprávali sme sa, ako hodí štúdium v Bratislave, čo by odporučila dnešným medikom a medičkám. Priblížila tiež, ako začala pracovať na oftalmológii a čo všetko obnáša táto práca. Inšpirujte sa - ani Katka najprv nerozmýšlala nad oftalmológiou.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.