#075 Táňa Tomaškovičová - Lekár je normálny človek, nie poloboh
50:48
Podcast: ROZHOVORY MD

#075 Táňa Tomaškovičová - Lekár je normálny človek, nie poloboh

13.11.2021

V dnešnej epizóde sme sa rozprávali s doktorkou Táňou Tomaškovičovou, nádejnou psychiatričkou. Tento rozhovor bol často osobný, bol o psychiatrii, ale aj o tom, ako si udržať duševné zdravie pri štúdiu medicíny, ako zostúpiť z toho pomyselného Olympu, na ktorý vykladajú lekárov a ako sa priblížiť k pacientom. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.Link fotografie: https://i.refresher.sk/public/denisabod/IMG_3420.jpg

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.