#014 Michal Lapides – Kardiológia, Nemecko a Rakúsko
53:09
Podcast: ROZHOVORY MD

#014 Michal Lapides – Kardiológia, Nemecko a Rakúsko

21.06.2020

V tejto epizóde sme sa rozprávali s kardiológom Michalom Lapidesom, ktorý už má jednu atestáciu z Nemecka za sebou, a teraz už rok pracuje v rakúskom Mistelbachu na kardiológii. Kardiológia je jeho veľkou pasiou a rozrozprával sa o rôznych podšpecializáciach v kardiológii, ktorá sa jemu najviac páči a zároveň, aké sú medzi nimi rozdiely. Tiež porovnával rozdielny systém práce v Nemecku a v Rakúsku a radil, či je lepšie začať v jednej alebo naopak v druhej krajine.

www.viemakoakde.sk - Informácie o štipendiu od skupiny Agel

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.