#077 Zuzana Žilinská - Orgánové transplantácie, najväčšie výzvy a príležitosti
52:04
Podcast: ROZHOVORY MD

#077 Zuzana Žilinská - Orgánové transplantácie, najväčšie výzvy a príležitosti

27.11.2021

Vitajte, máme tu ďalšiu epizódu podcastu Rozhovory MD. Veľmi sa tešíme tejto epizóde a aj tomu, že vám ju môžeme odpublikovať prostredníctvom vašich podcastových aplikácii. Okrem toho, že sme mali veľmi zaujímavého hosťa, sme sa rozprávali na veľmi osožnú tému. Tento hosť nebol nikto iný ako hlavná odborníčka na orgánové transplantácie, doc. MUDr. Zuzana Žilinská. Povedala nám, ako sa ona dostala k transplantáciám orgánov, ako sa k nim môžete aj vy dostať, ak budete mať záujem a spomenula aj kampaň 7 životov. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.Link fotografie: https://cloudia.hnonline.sk/r740x/3b67c4b8-9487-4ae0-af32-0a005b5d0af9

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.