#005 Liliana Berezkinová - Startupy v medicíne
22:53
Podcast: ROZHOVORY MD

#005 Liliana Berezkinová - Startupy v medicíne

25.10.2021

V dnešnej epizóde sme sa rozprávali s Lilianou Berezkinovou spoluzakladateľkou Pipette & Chart, ktorá pomáha rásť biotechnologickým a medicínskym startupom. Na Lili, ako hosťa sme dostali odporúčanie od Simony Veselej z Lifbee Academy. Pre tých, ktorí nepoznáte Lifbee Academy, ide o projekt, ktorý spája ľudí z rôznych oblastí a tvorí interdisciplinárne tímy. Tieto tímy následne riešia medtechové a biotechové výzvy. Určite sa pozrite na ich stránku. Viac už v našom rozhovore. Príjemné počúvanie.


Pre viac informácii: https://www.lifbee.com/ 

                             https://www.pipettechart.com/

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.