#074 Miloš Jeseňák - Ako si vybrať špecializáciu a vzdelávať sa po škole?
53:13
Podcast: ROZHOVORY MD

#074 Miloš Jeseňák - Ako si vybrať špecializáciu a vzdelávať sa po škole?

06.11.2021
Vitajte v ďalšej epizóde podcastu Rozhovory MD. V dnešnej epizóde som sa rozprával s prof. MUDr. Mgr. Milošom Jeseňákom, PhD., MBA, Dott.Ric., MHA, ktorý je pediater, klinický imunológ, alergológ a má množstvo zaujímavých aktivít. Aj o tom, prečo má toľko titulov a aké dvere mu otvárajú, sa dozviete v dnešnej epizóde. Bol to pre nás veľmi príjemný rozhovor, pán profesor má naozaj, čo povedať má veľa skúseností a pre všetkých z nás môže byť inšpiráciou. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.
Link fotografie: https://dam.nmhmedia.sk/image/8c808aaa-4786-4fa8-837d-cc679674ab9a_phpdkplaj.jpg/1000/1000

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.