#083 Pavol Šurda - Lekárom v Londýne (návod, ako na to)
01:03:41
Podcast: ROZHOVORY MD

#083 Pavol Šurda - Lekárom v Londýne (návod, ako na to)

08.01.2022

V dnešnej epizóde sme sa rozprávali s Paľom Šurdom, špecialistom ORL, ktorý pracuje v Londýne. Aj keď sme sa moc nerozprávali o ORL, spomenuli sme, ako sa dostať do Londýna, ako to vyzerá v jednej z najväčších nemocníc vo Veľkej Británii. Povedal nám, cez aké rôzne pozície si musí začínajúci lekár prejsť. Bol to veľmi energetický rozhovor, v ktorom sme s Paľom porovnávali systémy zdravotníctva u nich a u nás. Ponúkol pomocnú ruku pre všetkých, ktorí by chceli ísť pracovať do Veľkej Británie. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.