#012 Petra Kňažeková - Dermatológia, Praha
57:11
Podcast: ROZHOVORY MD

#012 Petra Kňažeková - Dermatológia, Praha

06.06.2020

V tejto epizóde sme sa rozprávali s doktorkou Petrou Kňažekovou, ktorá pracuje na dermatologickej klinike vo fakultnej nemocnici v Prahe. Prezradila, aká bola jej cesta k dermatológii, aké najčastejšie prípady musí riešiť na každodennej báze, a aj aký je rozdiel medzi súkromnými estetickými klinikami a nemocničnou dermatovenerológiou. Už počas školy bola veľmi aktívna a stala sa predsedkyňou Spolku mediků českých a dnes vytvára podobne skvelú komunitu na Instagrame @doktorkouzlasky.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.