#002 Eva Kušíková - Krízová komunikácia v medicíne
25:35
Podcast: ROZHOVORY MD

#002 Eva Kušíková - Krízová komunikácia v medicíne

09.11.2021

Dnešná epizóda bude o komunikácii v krízových situáciách, a to najmä v medicínskom prostredí. Som veľmi rád, že sme sa mohli na túto tému rozprávať s Evou Kušíkovou nie len preto že jej to veľmi dobre rozpráva, ale aj veľmi dobre doktoruje. Je lekárkou bez hraníc a tiež lekárkou na ARO v Banskej Bystrici. Rozobrali sme si, čo tá krízová komunikácia a manažment obnáša v nemocnici, do akých krízových situácii sa môžu lekári dostať, aké najčastejšie chyby robia a ako im môžeme predchádzať. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.

Link fotografie: https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/3/62/6268253/6268253_300x.jpeg?rev=3 

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.