#013 Andrej Skvašík - Všeobecná chirurgia, Vojenská nemocnica Ružomberok
53:59
Podcast: ROZHOVORY MD

#013 Andrej Skvašík - Všeobecná chirurgia, Vojenská nemocnica Ružomberok

13.06.2020

V tejto epizóde sme sa rozprávali s doktorom Andrejom Skvašíkom, ktorý pracuje na všeobecnej chirurgii vo vojenskej nemocnici v Ružomberku. Dnes ma už len pár mesiacov do atestácie a porozprával nám, prečo si vybral práve chirurgiu a prečo nakoniec neskončil v Čechách, tak ako chcel, ale pôsobí kúsok od svojej Alma mater v Martine. Rozprávali sme sa aj o tom, čo mu dala práca v Martinskom klube medikov, či Slovenskej asociácii študentov medicíny a či mu to pomohlo pri pohovoroch s primármi keď si hľadal prácu.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.