#071 Hana Hybášek Dzúriková - Čo sa môžeme naučiť od veterinárnych lekárov ?
52:20
Podcast: ROZHOVORY MD

#071 Hana Hybášek Dzúriková - Čo sa môžeme naučiť od veterinárnych lekárov ?

16.10.2021

V dnešnej epizóde sme sa rozprávali s mojou bývalou kolegyňou, veterinárnou lekárkou Hankou Dzúrikovou. Som veľmi rád, že sa nám po dlhej dobe podarilo tento rozhovor uskutočniť. Pretože mi dokázala zmeniť pohľad na veterinárne lekárstvo a ukázať, ako moc je podobné tomu humánnemu.  Myslím si, že sa máme veľa čoho priučiť od veterinárnych lekárov nakoľko je človek aj jeden z druhou žijúcich na tejto planéte. Taktiež aj niekedy veterinárni lekári potrebujú pomoc od humánnych lekárov. Spomenuli sme tiež koncept one-medicine, ale viac sa o ňom dozviete v našom rozhovore. Príjemné počúvanie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.