#072 Ondrej Lunter & Jana Makasová - Banskobystrický kraj pomáha so založením ambulancie
34:57
Podcast: ROZHOVORY MD

#072 Ondrej Lunter & Jana Makasová - Banskobystrický kraj pomáha so založením ambulancie

23.10.2021

Dnešná epizóda vznikla aj v spolupráci s Banskobystrickým samosprávnym krajom. Rozprávali sme sa s podpredsedom kraja Ondrejom Lunterom a pneumologičkou Janou Makasovou. Je to trošku iná epizóda aj tým, že sa skladá z dvoch častí, zároveň ponúka priamy pohľad do toho aké to je založiť si vlastnú ambulanciu v regiónoch a čo všetko sa za tým skrýva. Banskobystrický kraj sa takto snaží pomáhať začínajúcim lekárom v rôznych odboroch. V druhej časti rozhovoru nám lekárka Jana Makasová povedala o svojom začiatku, čo sa jej prihodilo, ale aj o tom, ako začala spolupracovať so samosprávnym krajom. Pre nás to bola veľmi obohacujúca epizóda. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.