#84 Martin Kršák - Ako si vytvoriť americký sen, Infektológ USA
01:01:03
Podcast: ROZHOVORY MD

#84 Martin Kršák - Ako si vytvoriť americký sen, Infektológ USA

15.01.2022

V dnešnej epizóde sme sa rozprávali s doktorom Martinom Kršákom, ktorý vyštudoval lekársku fakultu v Martine. Zhodou okolností sa dostal až do Colorada, na univerzitu, kde pracuje na infektológii. Martin si všimol, že mnoho z infekčných ochorení je spojených s užívaním drog. Začal sa venovať addictológii, telemedicíne a väzenskej medicíne. Povedal nám viac o tom, ako funguje americký zdravotný systém, financovanie a čo by sme sa z toho mohli naučiť. Viac už v našej epizóde. Príjemné počúvanie.Zdroj fotografie: https://www.postoj.sk/uploads/85853/conversions/headline.jpg

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rozhovory-md/message

Podcast ROZHOVORY MD je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.