#88 Menej pohodlia, plnší život
01:11:25

#88 Menej pohodlia, plnší život

25.09.2019

Rozhovor o strachu, lenivosti a konformite v našich životoch a o tom, čo s nimi môžeme urobiť. S klinickým psychológom a psychoterapeutom Gabrielom Hrustičom a Júliou Jánošíkovou – fyzikárkou z gymnázia v Malackách, ktorá bola na misii v raketovom centre NASA v Alabame, sme 24. septembra diskutovali o tom, prečo je dobré vykročiť zo zaužívaných zvyklostí a krčmových partií, ako na to nájsť odvahu a o tom, čím sa líšia tí, ktorí naplno žijú svoje životy od tých, ktorí prešľapujú na mieste.

Podcast Rozhovory Choices je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: choicessk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.