Ako odhaliť a poraziť manipuláciu?
01:32:39

Ako odhaliť a poraziť manipuláciu?

20.06.2019

Ak nám niekto v pracovnom či osobnom vzťahu obratne vnucuje myšlienky, názory, či konania, ktoré nám nie sú vlastné, získava tak voči nám výhodu, ktorú môže zneužiť. S psychológmi Martinom Čajkom a Michalom Šoltésom, komunikačnými trénermi a autormi vzdelávacieho portálu www.otvorenahra.sk, sme sa v trenčianskom Klub Lúč v utorok 17. mája 2016 rozprávali o tom, čo je manipulácia, prečo ju používame, či to robíme vedome, ako ju môžeme rozpoznať a ako na ňu môžeme účinne reagovať.

Podcast Rozhovory Choices je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: choicessk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.